Lešenie

MJ UNI 70

MJ UNI 70

Vysoká kvalita tohto systému je založená na optimálnej ergonomickej konštrukcii, trvanlivosti materiálov a logike montáže, ktorá prakticky vylučuje chyby pri montáži. Kľúčovými prvkami systému sú nasúvacie kolíky a otočné čapy.

Jednotlivé úrovne lešenia sú spojené plošinami, ktoré sú umiestnené na okrúhlych skrutkách vertikálnych rámov, takže systém môže byť postavený v čo najkračšom čase. Okrem toho to prakticky vylučuje riziko preklzávania paluby. Sklápacie kolíky vo vertikálnych rámoch sa používajú na upevnenie ochranných lišt a uhlopriečok bez použitia nástrojov.

HAKI fasádne lešenie

HAKI fasádne lešenie

Fasádne lešenie typu HAKI je obľúbený pre jeho jednoduchosť a rýchlosť použitia, robustnosť konštrukcie a bezpečnosť, dlhá životnosť a nenáročná údržba.
Lešenie HAKI je vybavené doplnkovými časťami, ktoré zvyšujú univerzálnosť a variabilitu lešenia a umožňujú riešenie i na náročných stavebných konštrukcií.

Trubkové lešenie

Dodávame klasické trubkové lešenie s vonkajšími rozmermi 48,25 mm a hrúbkou 3,25 mm. Súčasťou trubkovéholešenia sú upínacie hákové spojky, nastavovacie trnové spojky, nánožky, otočné a pevné spojky. Toto lešenie sa dodáva spolu s drevenými podalhami o rozmeroch 1400x500 mm.

Prihlásenie